Jesteśmy firmą, która na Polskim rynku istnieje od 1994 roku.  Nasze guziki produkowane są na najwyższej jakości automatach frezarskich przez fachowców z wieloletnim stażem. 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo guziki  z materiałów takich jak : poliester, corozo, róg bawoli, urea, macica perłowa czy drewno.  Jesteśmy w stanie wykonać barwienie guzika na dowolny kolor.  W naszej ofercie posiadamy również usługę grawerowania laserowego, na życzenie klienta możemy wykonać między innymi logo firmy. Ponadto nasze guziki wykonamy w kształcie koła, kwadratu, prostokąta, elipsy czy trójkąta. Posiadamy wiele wzorów i chętnie wykonamy nowy na specjalne życzenie klienta.

Zapraszamy do współpracy!

Nasz przedstawiciel odwiedzi Państwa i przedstawi niezobowiązującą ofertę.

---

Rodzaje naszych guzików:

GUZIKI POLIESTROWE (POLYESTER BUTTONS)

Guzzi® Producent guzików specjalizuje się w produkcji guzików poliestrowych do garniturów i wszelkiego rodzaju odzieży. Ten wszechstronny materiał, dzięki nieskończonym kombinacjom kolorów, pozwala naszemu klientowi tworzyć wszelkiego rodzaju spersonalizowane guziki o osobistych kształtach i rozmiarach, aby spełnić wymagania marki lub potrzeby.

 

GUZIKI Z MACICY PERŁOWEJ (MOTHER OF PEARL BUTTONS)

Guziki z masy perłowej wykonano z bardzo drobnego naturalnego materiału pobranego z wewnętrznej warstwy niektórych skorup. Jego opalizujący kolor, perłowo biały lub perłowo szary, w zależności od rodzaju zastosowanej skorupy lub kraju pochodzenia, sprawiają, że idealnie nadaje się na wyrafinowane luksusowe guziki, które maksymalizują piękno ubioru.

 

GUZIKI Z ROGU BAWOLEGO (REAL HORN BUTTONS)

Nasze guziki są wykonane z prawdziwego rogu bawolego, zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony zwierząt. Guziki z prawdziwego rogu mają nietypowe kolory i specjalne wzory słojów, dzięki czemu są bardzo uniwersalnym produktem. Nadają charakteru eleganckim kurtkom i odzieży sportowej. Guzzi ® podkreśla wyjątkową charakterystykę guzika dzięki dekoracjom laserowym, efektom błyszczącym / matowym, efektom vintage i innym, tworząc ekskluzywne, wyrafinowane, dostosowane do indywidualnych potrzeb guziki z rogu.

 

GUZIKI Z COROZO (COROZO BUTTONS)

Guziki Corozo są wykonane z suszonych orzechów, wyselekcjonowanych z tropikalnej palmy pochodzącej z Ekwadoru, dzięki czemu są przyjazne dla środowiska i w 100% naturalne.

Charakterystyka ziarna materiału jest zwiększona przez proces barwienia, dzięki czemu GUZIKI Corozo są wyjątkowe.

 

GUZIKI UREA (UREA BUTTONS)

Urea w przemyśle uzyskiwana jest w bezpośredniej reakcji dwutlenku węgla z amoniakiem, znana ze względu na odporność, długotrwałą niezmienność swojej powierzchni i koloru, jest niezwykle wyjątkowym materiałem.

 

GUZIKI OBLEKANE MATERIAŁEM (COVERED BUTTONS)

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również guziki oblekane materiałem - zapraszamy do oberzenia przykładowych wzorów.

 

GUZIKI NA STOPCE (BUTTONS ON THE FOOTER)

Dzięki swojemu oryginalnemu kształtowi mogą stanowić modny dodatek do odzieży.

 

GUZIKI LASEROWANE (CUSTOMIZED BUTTONS)

Guzzi®  produkuje spersonalizowane guziki wszelkiego rodzaju, z wielu różnych materiałów. Dostosowujemy guziki, aby spełnić życzenia klientów, z nazwami, logo, markami,  aby zagwarantować unikalną, łatwo rozpoznawalną tożsamość gotowego ubrania.

 

GUZIKI DREWNIANE (WOODEN BUTTONS)

Drewniane guziki dające ponadczasowe uczucie ciepła uzyskiwane są z pnia drzewa o różnych kolorach i fakturach.